Nápady pro domácí interiéry – Ptp-poradenstvi.com

Tag Archive: fototapety

fototapety

Nápadité a půvabné způsoby na design interiéru – co dávají fototapety

Obnova bytu je vždycky dobrá šance na celkovou metamorfózu pokoje. Nyní se na českém trhu nachází tolik rozmanitých novinek v aranžmá interiéru, že nudné bíle stěny můžou bez potíží zmízet, a místo nich – každý může vlastnit v obývaku, pokoji pro děti, nebo dokonce kuchyni něco opravdu avangardního. Elegantní ložnice s velkoplošnou kopií renomovaných Vermeerovských obrazů na celé zdi – proč ne? Díky různorodým přílohám a dekoracím doporučených odborními aranžéry není to absolutně žádná potíž, ale pouze vrhol ledovce, pokud jde o pozoruhodné způsoby na dekoraci zdí.

Originální nápady na dekoraci kuchyni – vinylové tapety nebo fototapety

Pokój dziecka, fototapeta z ptakami
Během obnovy kuchyni – a zvláště zdí – stojí to za to, zvolit něco autenticky hezkého a zároveň praktického. Tehdy nejlepším způsobem je pečlivě přemýšlet příští stylistiku prostoru. Je kuchyň malá, nebo velká? Zvolíte něco zcela moderního, buď klasickou kuchyni s rysem vintage? V případě zvolení docela moderního (nebo také minimalistického) vzhledu kuchyni pozoruhodným nápadem je fototapeta, vzhledem k jeji estetickému potenciálu a možnosti nádherného komponování s nejmodernějším nábytkem, avšak také obvyklé tapety mají několik kladů, jestli jejich kvalita je dobrá.

Krásný dětský pokoj jako ze snu

fototapety
Úžásný a útulný vzhled v dětském pokoji současně je nejen snadně dosažitelný, ale také samá obnova netrvá nejčastěji dlouho. Samozřejmě asi všechno záleží na rozlohu pokoje a věk dítěte, ale nejsou to jediné důležité činitelé, které nejlépe brát v úvahu – docela účelné řešení je stárat se o praktičnost zařízení, dokonce shodnost s koníčky a vkusem dítěte.

Jak profesionálně a nádherně vydekorovat kancelář – návrhy trefné aranžmá

Nástěnné malby v ložnici
Kancelář je prostor, kde je zvláště žádaný styl, jenž svědčí o vysokém stupňu odbornosti, proto v průběhu designu takového prostoru ne na všechno je možné dovolit. Je někdy doporučované, aby kancelář vypadala útulně, aby působit příjemný pocit u zaměstanců anebo zákazníků, ale určitě není to domácí interiér – klíčový je velmi odborný vzhled. Jak bez velké snahy a travení mnoha času mít jen nejlepší účinky? Aby o tom vědět, nejlépe systematicky pozorovat různorodé triky designu interiérů.