Nápady pro domácí interiéry – Ptp-poradenstvi.com

Co udělat, aby optický zvětšit náš pokoj?

nástěnné květiny
Každý z nás chtěl by mít velký dům s zahrádkou. Bohužel nevšichní mohou si na to dovolit. Hodně z nás bydli v skromných podminkách, ale není to argument, abysme nemohli hezký vybavit náš byt. Máme pro Vás několik rad, co udělat, aby optickou metodou zvětšít Váš byt.

nástěnné malby
Autor: Sarah_Ackerman
Źródło: http://www.flickr.com
První velmi zakládní věci je světlo. Díky náležitému světlu můžete dělat divy a proto nemůžete bát se světla. Abyste mohli získat hodně světla výborným nápadem je věšení na zdích zrcadel. Velmi zajímavé jsou skřině, které májí skelné dveře. Jestli jde o umělé světlo lepší bude několik menších zdrojů světla než jeden centrální.

vkusný wallpaper
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Co je též důležité lepší je přírodní světlo než umělé. Nejlepé nepoužívát v malých prostorech záclon, rolet nebo závěs. Jestli musíte nějaké mít pověste záclony, které prosvítají. Díky zrcadlům, které odráží světlo po celé mistnosti můžeme vyzískat větší hloubku pokoju.

Velmi důležité jsou fototapety, kteréch použíjeme v naším domu. Skvělým výběrem jsou fototapety 3d díky kterém náš dům může získat hloubku. Pamatujte, že nevšichne vzory budou náležité v malém pokoju. Napříklád vzorkovaté fototapety jsou nejhorší, co můžete udělat. Bohužel, ale většinou takové tapety zmenší Vám byt. Jestli doopravdy máte rád motivy na fototapetach volte menší vzory. Budou vypadat líp v nevelkých prostorech. Výborným vzorem jsou fototapety schody, díky kterém můžeme dosahnout dojem optického klamu. Budeme mít dojem, který způsobí, že náš prostor bude vypadat jak větší než je doopravdy.Pokud jde o barvy, které jsou výborné v malých prostorech to pamatujte, aby nepoužívat příliš tmavých barev. Samozřejmě můžete volit jakoukoliv barvu, doporučujeme Vám používat různé odstíny stejné barvy. Kombinování různorodných sytostí barvy je dobrou myšlenkou. Jasné sytostí budou vynikat do popředí, a ty temnější budou vzadu. To všechno způsobi opravdu zajímavý efekt.

Pamatujte rovněž to, abyste neměli přílis věcí. Hodně z nás má věcí, kterých vůbec nepotřebuje. Samozřejmě některé máme prostě rádí, ale opravdu některé musíme vyhodit. Díky tomu budeme mít víc místa v našech bytech.

Optické zvětšení pokoju je snadné. Musíte jenom pamatovat pár pravidel, díky kterém všechno bude jasné. Nejzakládnější je, aby především dělat všechno podle svého vlastního vkusu. Doufame, že díky naším tipům Váš dům bude lepší.