Nápady pro domácí interiéry – Ptp-poradenstvi.com

Jaké jsou módní a doporučované způsoby na úžásné aranžmá interiérů

dekorace v bytě
Lidé dekorovali své byty a ostatní prostory asi od začátku živobytí. Krásně vyzdobené byly třeba jeskyně v Lascaux buď jiné prastaré památky dějin lidstva. Nyní máme více možnosti ve výzdobě interiérů kromě obyčejné malby – patří k nim plakáty, novodobé anebo tradiční tapety anebo digitálně tisknuté fototapety. Jsou to ve velkém měřitku dekorační výrobky, jež v Česku a celém světě lámou rekordy popularity.

plakát
Źródło: morguefile.com

Jestli potřebné jsou již dlouholeté dekorace na zeď, trefou do černého budou jen ty nejlepší a unikátní dekorativní výrobky, aby mít jistotu, že prostor bude vypadat autenticky jedinečně. Z tohoto důvodu když máte k volbě fototapety, tapety buď plakáty – , nejlépe být si vědom že plakáty na zeď je skvělý způsob na výzdobu zdi, která bude na pouze několik měsíců nebo až dva roky (po té době látka již může ztratit barvu anebo okraj plakátu se pravděpodobně zničí), a o všech tapetách stojí to za to, přemýšlet, když žádaná dekorace by měla být trvalá. Současně nejlépe také vědět, že většinou objednavatel může vybrat zároveň plakáty ve standardní velikosti A3 anebo také autenticky ve velkém rozměru – třeba B1 anebo A0, a takové rozměry – kvůli dosažitelnosti – jsou většinou tisknuté na objednávku. Plakáty na stěnu jsou obvykle výraběné z kvalitního potahovaného papíru, co je zachrání ve nějakém měřitku před vlhkosti a nevelkém poškozením. Na odolných fototapetech může se nacházet všechno, co je i na plakátech – např. fotky oblíbených hudebních skupin, motivy vintage nebo zvířata.

fototapety zvířata
Autor: Benson Kua
Źródło: http://www.flickr.com

Zejména fototapety zvířata teď se označují obrovskou popularitou, protože vypadají nejen nádherně, ale i sympaticky – . Jsou dobré zároveň pro obývak a kuchyni buď dětský pokoj. Např. kosatky a různé ryby jsou schopné dělat pravdivé zázraky v koupelnovém prostoru, a husy – v kuchyni. Exotická zvířata: týgry, žirafy anebo papoušky na stěnách očarují každého, a sluší nim pravděpodobně každý možný pokoj – i ložnice. Někdy obnova pokoje je počátkém zcela nové kvality, jestli jde o krásu celého domu – a novodobé fototapety anebo plakáty, pokud dobře přizpůsobené, budou tady trefou do černého.