Nápady pro domácí interiéry – Ptp-poradenstvi.com

Ne pro zábavu se říká, že v jednoduchosti je krása!

moderní byt
Buďme odborníky v našem sídle a také v ostatních místnostech, kde pobýváme většinu času. Pokud se chceme cítit skvěle na místě, ve kterém přebýváme, jsme povinni odstranit veškerý náš strach a zařídit věci tak jak je to v naší představě. Častokrát máme znamenité nápady jak si vybavit svůj byt, své zahrádky, případně jak si vytvořit svůj svatební diář.

Zařizování obývacího pokoje
Autor: Sofitel Dubai Downtown
Źródło: http://www.flickr.com
Jenže ono to ne vždy je tak prosté jak si to představujeme. Chtěli bychom takovou barvu, ale nikde ji nejsme schopní objevit. Chtěli bychom takový materiál, ale také ho nemůžeme najít. Po delším čase našeho hledání určitých materiálu na výchozí věc se může stát, že odejdeme od naší dokonalé představy a zhotovíme si novou představu, tak aby seděla k tomu co máme k použití. Fototapety mají to do sebe, že s nimi jde cokoli udělat – půvabný fototapety. Nemusíme mít strach, že něco nedokážeme. Jsou ideální pro veškerou zeď. Jsou pro ně vytvořené. Smíme je míchat i s normálními odstíny na stěnu. Buď si vylepíme celý povrch, či také můžeme vybrat si pásek jemné, dekorativní fototapety a zbývající část místnosti si vymalovat jednobarevnou barvou na zdi. Pokud máme nějakou rozměrnější místnost, smíme zvolit si fototapety na jednu celou stěnu. Je na nás, který námět si zvolíme. Fototapeta bude vypadat jako obraz. Spočívá v tom, který potisk si zvolíme. Na různých internetových stránkách plus v prodejnách si na fototapety smíme dovolit natisknout snímek s vlastními dětmi, foto, jakou jsme udělali kdesi v krajině nějakého zvířete či rostliny.

Rozum a cit uspořádání
Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner
Pěkně to udekoruje naší místnost ba se s tím budeme dobře cítit, protože to bude originální vlastní dílo. Smíme v něm vytvořit i nějaký příběh. Jestliže do různých místnosti budeme lepit fototapety s danými náměty, zhotovíme si tak rodinný anebo školní příběh, jaký určitě u někoho druhého nenajdeme. Nechme své fantazii vytvořit unikátnost, kterou nikde jinde nenajdeme. Ve vlastním domě strávíme většinu našeho času a proto by měl vypadat odlišně – jak využít fototapety.