Nápady pro domácí interiéry – Ptp-poradenstvi.com

Pokoj pro naše ratolesti je často nejtěžší věci, jakou tvoříme, ale taký často tou nejmilejší.

dětský pokoj
Děti jsou nedílnou a výjimečnou součásti naší existence. To jací budou, v obrovské míře závisí na nás. Od začátku se začínají zdokonalovat a tvořit vlastní jedinečný charakter, kterým nás později okouzlují. Milují všelijaké odstíny barev, různé maličkosti.

Děti jsou rozkošné.
dětský pokoj
Autor: amy gizienski
Źródło: http://www.flickr.com

čas od času dokážou hodně zlobit, ale svou maličkostí to pokaždé odstraní. Jejich slovní zásoba je nejdříve kouzelná a z toho důvodu si spousta slůvek zaznamenáváme do zápisníčků, abychom je nezapomněli. Jsou vděčni za předměty kolem sebe. Umí ocenit dárky, jaké dostávají. Všímají si věci, jakých si mnohokrát lidi, kteří už cosi zažili, absolutně nezaznamenají. Jsou vnímaví a umí rozradostnit pouhým pousmáním. Takové jsou naše ratolesti. A my též toužíme, aby naše ratolesti byly v bezpečí a také aby si užily naplno své dětství. Spousta lidí při stavění a zařizování svého domu vyzdobuje své místnosti, podle toho co se v konkrétním pokoji bude nacházet. Proč bychom měli svou ideální fantazii ohraničovat pro jeden pokoj. Buďme kreativní. Pokud máme malé dítě, dětské fototapety smíme nalepit do každého pokoje – . Po celém domě, v každém pokoji smíme udělat drobounký koutek pro své dítě. Koutek můžeme ozdobit ledajakými předměty. Smíme do něho rovněž dát dětské fototapety s různými vzorky, náměty případně rovněž obrázky. Pokud si všimneme co naše dítě s chutí vykonává, s čím si hraje, co nejvíce prohlíží v knížkách nebo o čem nejvíce mluví, smíme daný koutek vybavit právě podle toho.

V případě, že utvoříme více koutků pro děti, smíme každý utvořit jinak. Dle vybavení a odstínu pokoje smíme utvořit i dětský pokoj. Pokud tvoříme obývací pokoj pro hosty, takovým tónem můžeme naaranžovat i dětský malinký koutek – společnost Sedne zde gauč s malým stolem. V případě, že přijde kdosi s dětmi na návštěvu, děti si budou moct kde číst, eventuálně vyprávět a my budeme na ně vidět. /
S pomocí promíchání různých místnosti se bude žít naplno v celém domě. Udělejme si něco neobvyklého, z čeho budou mít potěšení všichni nájemníci.