Nápady pro domácí interiéry – Ptp-poradenstvi.com

Nejlepší nástěnné vyzdobení pro každy dům.

obrazy na zed
Stěny jsou velmi podstatnou častí naších domů. Jestli chcete, aby byly rovněž dekoraci Vaších prostoru musíte přečist naš článek. Doufame, že díky němu budete mohli nalézt idealní dekorace stěn pro Vaše domy. Chceme nabídnout Vám několik pravidel, které musíte mít na pamětí, kdy chcete dekorovat Vaš dům.

obrazy
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
Především pamatujte barvy. Samozřejmě měli byste dekorovat byt dle vlastního vkusu, ale myslíme, že ponuré barvy nejsou idealním nápadem. Nejlépe volit jasné barvy, díky kterém prostor bude vypadat na větší. Je to výborný optický trik.

obrazy do kuchyně
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Velice zajímavé jsou rovněž obrazy na zed. To, co budete mít na Vaších zdích zavísí jenom na Vas. Výběr je obrovský, můžeme napsát, že je nelimitovaný. Můžete nabýt obrazy známých artistů – určitě stoi to hodně peněz, ale efekt bude obdivuhodný. Opravdu není důležíté jaké malby budete mít na stěnach. Nejpodstatnější je, abyste byli spokojení z efektů – webové stránky Vedle obrazů na zdí můžete též zavěsit fotografie. Dokonalým nápadem jsou fotky s výletů, které jste samí udělalí. Pokud uvažujete jaké budou idealní obrazy do kuchyně máme pro Vás pár tipů. Doopravdy skvělé vypadají obrazy, které představují jidlo. Můžete též použít fotky vaší rodiny. Mějte na pamětí, aby dekorace v kuchyní, zvlaště pokud je nevelká, nebyly přílis velké. Ma to být jenom dekorace, a ne malba na celou zeď.

Zajímavé jsou též speciální samolepicí dekorace, které najdete na internetu. Jsou velmi jednoduché v použití, a co je také velice důležité, jsou opravdu levné. Nástěnné dekorace můžete nabýt v různých velikostech a též v různých motivach. Najdete něco pro obývací pokoje, ložnice a též pro dětské pokoje. Můžete nabýt rovněž speciální dekorace, kteréch můžete používat v koupelnach nebo kuchyních. Vzory takových nástěnných dekoraci jsou neomezené. To jak budou vypadat naše stěny zaleží jen na nás.

Myslíme, že idealním nápadem pokud jde o dětský pokoj jsou ilustrace postav z povídek. Hotové nástěnné dekorace pro dětské pokoje můžete koupit v prodejnach pro dětí nebo na internetu. Můžete rovněž zkusit udělat dekorace samostatně nebo s Vašími dětmi. Bude to výborně stravený spolu čas a výborná zábava pro celou rodinu. Je to snadný způsob na dekorace zdí Vašeho bytu.