Nápady pro domácí interiéry – Ptp-poradenstvi.com

Tag Archive: pokoj

pokoj

Nápadité a půvabné způsoby na design interiéru – co dávají fototapety

Obnova bytu je vždycky dobrá šance na celkovou metamorfózu pokoje. Nyní se na českém trhu nachází tolik rozmanitých novinek v aranžmá interiéru, že nudné bíle stěny můžou bez potíží zmízet, a místo nich – každý může vlastnit v obývaku, pokoji pro děti, nebo dokonce kuchyni něco opravdu avangardního. Elegantní ložnice s velkoplošnou kopií renomovaných Vermeerovských obrazů na celé zdi – proč ne? Díky různorodým přílohám a dekoracím doporučených odborními aranžéry není to absolutně žádná potíž, ale pouze vrhol ledovce, pokud jde o pozoruhodné způsoby na dekoraci zdí.

Jak snadně získat pocit divočiny v bytě – možnosti současné aranžace interiérů

fototapeta
Kdož by někdy netoužil po bydlení na divočině, nebo aspoň nemyslel o užásném lesním prostoru, velkých stromech a tichu? Kromě toho, velké množství lidí se nemůže představit život bez pohodlí, které mají střední a velké města. Nyní nikdo nemusí nic z toho ponechat a vhodná dekorace interiéru dává možnost odpočinek v krásném, tichém a prostorném místě plným příznivé pro člověka zelené barvy. K zajímavým jevům v současné dekorace bytů patří různé fototapety, díky kterým pokoj zcela nevýpadá obyčejně.

Krásný dětský pokoj jako ze snu

fototapety
Úžásný a útulný vzhled v dětském pokoji současně je nejen snadně dosažitelný, ale také samá obnova netrvá nejčastěji dlouho. Samozřejmě asi všechno záleží na rozlohu pokoje a věk dítěte, ale nejsou to jediné důležité činitelé, které nejlépe brát v úvahu – docela účelné řešení je stárat se o praktičnost zařízení, dokonce shodnost s koníčky a vkusem dítěte.